AERO-LIFT Yeni Nesil Cihazlarıyla Sahalarda

27.12.2018

Kurulduğu günden itibaren sektörün öncü vakumlu kaldırma cihazları üreticisi konumundan olan Aero-Lift vakumlu kaldırma ve taşıma sistemleri , sektörün değişen ihtiyaçlarını yakından takip ederek teknolojinin sunmuş olduğu tüm imkanlarla kullanıcılarına en üst segment vakumlu kaldırma sistemlerini sunmayı ilke edinmiştir.

Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemlerinin amiral gemisi durumunda olan AERO serisine ait akıllı cihazlar yenilenen tasarımıyla MAAN A.Ş. bünyesinde Türk Sanayisinin ilgisine sunulmaya hazır hale getirilmiştir. AERO serisi artık çok daha ergonomik ve daha konforlu dizayn edilmiş yapısıyla kullanıcılarına sıra dışı keyifli bir kullanımı garanti etmektedir.

Yeni tasarımıyla Aero-Lift vakumlu kaldırma cihazları sizlere; ekomatik fonksiyonlu dijital göstergeli vakum şalteri, birbirinden tamamen bağımsız izleme özelliğine sahip çift vakum hattı ve tankı, kıvrımlı köşeli askı haznesi, zarif sağlam alüminyum askı ve gösterge gövdesi, alüminyum gövde üzerine entegre edilmiş kırmızı yeşil göstergeli vakumetre ve kırmızı-yeşil led uyarı sistemi, tek noktadan cihaza adapte kıvrımlı hareketli teleskopik kullanım kolu , kullanım kolu üzerine entegre edilmiş tamamen otomatik cihaz kumanda düğmeleri, cihaz ses seviyesini absorve edecek özel susturucu sistemiyle ; sizlere olduğundan daha da güvenli bir kullanımı garanti etmektedir.

Endüstri 4.0 üretim sistemlerine özel üretilmiş bu akılcı vakumu kaldırma sistemlerinin yeni nesil akıllı cihazları 2019 yılının Şubat ayından itibaren MAAN A.Ş. stoklarında ve üretim sahalarındaki iddiasını daha da güçlendirerek yerini alacaktır. 

 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Ata'mızı Saygı, Sevgi ve Özlemle Anıyoruz

Aydınlık yolundan azim ve kararlılıkla yürüdüğümüz, Cumhuriyetimizin kurucusu, ulusal bağımsızlığı...

devamı

Cumhuriyetimiz 97 Yaşında !

Bağımsızlığımızın ve geleceğimizin teminatı olan Cumhuriyetimin 97. yıl dönümünü büyük bir gu...

devamı

MAAN PROJELERİ