VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

180 DERECE DÖNEBİLEN VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırıma cihazları ile 6.000 x 2.000 mm ölçülerine kadar ve 1500 kg ağırlığına kadar olan levhalarınızı kolayca 180°' ye kadar çevrilebilmekte ve sizlerin üretim hattındaki 3. gizli eli olmaktadır. Kontrol paneli üzerindeki düğmeleri aracılığıyla AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri kullanımı çok kolaydır. Tek bir elden malzemenizin ön ve arka kısımlılarının rahatlıkla işlenmesinde son derece pratik çözümleri sizlere sunmaktadır. Bu vakumlu kaldırma sistemleri sayesinde iş akışınızda çalışanlarınız daha verimli noktalarda kullanabilir ve vakumlu taşıma sisteminin sizlere sağlamış olduğu verimlilik ve iş güvenliği boyutunu tüm üretim süreçlerinizde rahatlıkla gözle görülecek seviyede gözlemleyebilirsiniz.

Kumanda paneli üzerinde yer alan butonlar sayesinde ister kablolu şeklide yada opsiyonel olarak uzaktan kumanda aracılığıyla vakumlu kaldırma cihazı kullanımı sizler için çok kolay olacaktır. Vakumlu kaldırma ve taşıma cihazları malzeme ağırlığına ve boyutuna göre döndürme süreleri değişkenlik gösterebilmektedir (max. 30 sn). AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları sizlere daha uzun, geniş ve ağır sac levhalarınızın yada malzemelerinizin transferinde özel çözümler sunmaktadır. Sunmuş olduğu pratiklikle Aero-Lift vakumlu taşıma sistemleri ve cihazları sizlerin tam anlamıyla işinize odaklanmanızı sağlamaktadır. AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri üretim süreçlerinizde sizlere sağlayacak olduğu pek çok avantajlarla sizlerin vazgeçilmez en güvenilir vakumlu kaldırma ve vakumlu taşıma cihazı olacaktır. 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Sevdiklerinizle birlikte olacağınız; sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir bayram dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

devamı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor ...

Asil milletimizin cesaret ve kahramanlığıyla diriliş ve zafere dönüşen kurtuluş mücadelemizin ilk adımının 1...

devamı

MAAN PROJELERİ