VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

ÖZEL ÜRETİM VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

Almanya üretim Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri sizlerin özel isteklerine sınırsız bir şekilde cevap verebilmektedir. Taşınacak olan malzemenizin şekline göre yada mevcut fabrikanızda vinç bulunmaması halinde transpalet veya forklift gibi taşıma araçlarına akuple edilen vakumlu taşıma sistemi ile sizlere üretim sahalarınızda pratiklik, ergomomi, iş güvenliği ve verimlilik kazandırabilmektedir.

Vakumlu kaldırma cihazları konusunda uzun yıllar elde edilen birikim ve mühendislik tecrübelerini MAAN ve AERO-LIFT , sizlere en efektif şekilde çözümlerle sunmaktadır. Tüm profesyonellerin ilk tercihi olan Maan ve Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri bu özel çözümler ile vakumlu taşıma cihazlarına  yeni bir boyut getirmekte ve iş akışınızı inanılmaz derecede hafifletmektedir. Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri sizler için en zor gözüken üretim proseslerinizi sizlere sağlamış olduğu spresifik çözümlerle inanılmaz derecede hafifletmektedir.

Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan vakumlu kaldırma cihazı için bizlerle irtibata geçmek olacaktır. Firma içerisinde çözüm aramış olduğunuz ergonomik vakumla taşıma projelerinizi tüm hassasiyetiyle ele alıyor ve firmanıza özel projelendiriyoruz. Bir çok firma tarafından çok karmaşık görünen ve çözüm bulmakta zorlanılan vakumlu kaldırma sistemleri projeleriniz uzman kadromuzla emin ellerde olacaktır. 

En yenilikci vakumlu kaldırma sistemleri ve en güvenilir vakumlu kaldırma cihazı olarak endüstrinin her alanında çok çeşitli isteğe göre yapılan özel üretimlerle Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri ,  kaliteden ödün vermeden sizlerin en  ergonomik vakumlu taşıma sistemleri olarak iş kollarında en büyük yardımcınız olmaktadır.

Hangi sektör yada branşta faaliyet gösterirseniz gösterin AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri sizlere en üst seviyede en uygun çözümü sunan vakumlu kaldırma taşıma cihazları olmayı garanti etmektedir.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Türk Milletinin şahlanışının 97. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ...

devamı

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Maan A.Ş. , Kurban Bayramınızı kutlar , sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmenizi dileriz.

devamı

MAAN PROJELERİ