VAKUMLU KALDIRMA SİSTEMLERİ

1000 KG’A KADAR AHŞAPLAR İÇİN VAKUMLU KALDIRMA CİHAZLARI

AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları AERO-PORO VE AERO-TIMBER serileri MDF plakaların, ahşapların, kalasların, metrelerce uzunluktaki laminelerinizi, gözenekli yonga levhalarınızı kontrollü ve emniyetli şekilde vakumla taşınması için özel olarak tasarlanmıştır. 

AERO-PORO sayesinde uzun, ağır ahşap levhalar güvenli ve yüzeye zarar verilmeden vakumlanabilir ve hareket ettirilebilir, 90o’e kadar döndürülebilirsiniz. AERO-PORO ‘nun testere ile işlenmiş, kesilmiş veya pürüzlü yüzeye sahip ahşaplar için %100 sızdırmazlık sağlayan özel vakum vantuzlar sayesinde üretim süreçlerinizde sizlere kolaylıklar sunulmaktadır. AERO-PORO sahip olduğu güçlü donanımlı blower ve olağanüstü emiş sağlayan sızdırmaz vantuzları ile elektrik kesilmesinde bile sizlere yeterli sürede plakanızın tutulması için imkan vermektedir 

Çok uzun ve çok ağır tahta kalas, kereste ve laminelerin  taşınması, her zaman en zorlu süreçlerden biri olmuştur. AERO-LIFT bu zorlu görevi AERO-TIMBER vakum kaldırıcı serisiyle çocuk oyuncağı gibi çözümlemektedir. AERO-TIMBER, vincin üzerine monte edildiğinde, uzun ahşaplarınızı ihtiyaç duyulan her yere nakletmek için yalnızca bir kişiye ihtiyaç duyacaksınız. AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri ahşap sektörüne sunmuş olduğu pratik vakumlu taşıma çözümleriyle ,  sektöre yön veren vakumlu kaldırma cihazı üreticisi kimliği taşımaktadır.  

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN BASINDA

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Sevdiklerinizle birlikte olacağınız; sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir bayram dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

devamı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor ...

Asil milletimizin cesaret ve kahramanlığıyla diriliş ve zafere dönüşen kurtuluş mücadelemizin ilk adımının 1...

devamı

MAAN PROJELERİ