Vakumla Panel Taşımada ''AERO-LIFT'' Damgası

6.07.2018

Vakumlu kaldırma aparatları  konusunda  uzman üretici firma   olan   AERO-LIFT her geçen gün Türkiye’deki faaliyetlerine MAAN A.Ş. ile derinleştirerek devam ettirmektedir. Geniş ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek ülke sanayisine her geçen gün artı değer katan Maan A.Ş. ve Aero-Lift iş birliği , inşaat sahalarında kullanılması amacıyla özel tasarlamış vakumlu kaldırma cihazlarıyla sektöre yön vererek sektörün referans noktası olmaya devam etmektedir.

Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri  şantiye sahalarına özel olarak sunmuş olduğu vakumlu kaldırma aparatlarıyla vakumlu panel taşıma süreçlerine yeni bir boyut getirmeyi hedeflemektedir. Sandviç çatı ve cephe panellerinizin , trapez saclarınızın vakumla taşınmasında ve montajında çalışanların yükünü hafifleterek daha hızlı montaj yapılmasının yanında şantiye sahalarında ortaya çıkabilecek iş kazalarının önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri vakumlu panel taşıyıcı Clad-Boy 2.0 serisi,  sıra dışı akıllı tasarımı ile zor vakum yüzeyine sahip sandvic çatı ve cephe panellerinizi vakumlayarak 90 derece çevirerek en karmaşık görünen montaj süreçlerinizi çok daha kolay hale getiren öncü ve yenilikci vakumlu kaldırma cihazları olmaktadır.

Bir çok firmanın ilk tercihi konumunda olan Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri sunmuş olduğu Clad-Boy 2.0 ürünüyle, vakumla taşınması imkansız gibi görünen çatı ve cephe panellerinizin vakumlanarak taşınmasında sizlere en etkin çözümleri sunmaktadır. Vakum emiş yüzeyi sınırlı olsa bile üstün patentli kıvrak uzun vantuz pedleri ve benzersiz cihaz ergonomisiyle en zor şantiye sahalarında sergilemiş olduğu etkileyici performansla otoritelerin beğenisini kazanan Aero-Lift , en güvenilir vakumlu kaldırma cihazı ünvanını gururla taşımaktadır.

 

 

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul / TURKEY

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN IN MEDIA

Atamızı Saygıyla ve Özlemle Anıyoruz

Vefatının 80. yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Büyük Önder Gazi Musta...

Read more

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Cumhuriyet kendi kaderini özgürce tayin etmek isteyen ve bunun için bedel ödeyebilen toplumların hakk...

Read more

MAAN PROJECTS