LIFTING MAGNETS AND TOOLS

Almanya  üretim manyetik kaldıraç ve manyetik tabla konularındaki profesyonel ürünleriyle ön plana çıkan Assfalg firması sektörde 1932 yılından beri faaliyet göstermektedir. Türkiye ‘deki faaliyetlerini Maan A.Ş. bünyesinde yürüten Assfalg sektöre sunmuş olduğu profesyonel çözümlerle bir çok  kurumsal firmanın ilk tercihi konumundadır.

Manyetik kaldıraç ve manyetik tabla konusunda teknik ve kaliteden ödün vermeden sunmuş olduğu  çok  çeşitli manyetik taşıma mıknatısları , manyetik sıkma bağlama teknolojisi , manyetik tabla ,  manyetik kaynak modülleri  , metal yüzey temizleme teknolojisine özgü makina ekipmanları ve çok yönlü pratik el aletleriyle  sizlerin sektördeki en büyük yardımcısı olmaktadır.

Assfalg manyetik kaldıraç mıknatıs opsiyonel seçim tercihleriyle ve CNC tezgahları için tasarlanmış çok çeşitli kutuplu elektromanyetik manyetik tabla çözümleriyle sizlere farkı yaşattıracaktır. Manyetik kaldırac ve elektromanyetik tabla konusunda öncü firma konumunda olan Maan ve Assfalg kendine özgü pantentli mıknatıs manyetik kaldıraç ve manyetik bağlama tablalarıyla iş akışınızda verimliliğe odaklanmakta ve bu sayede sizlerin daha üretken süreçlerinize sahip olmanızda sizlerin en büyük destekcisi olmaktadır.

 
Cihaz bulunmamaktadır.

MAAN İLETİŞİM

ADRES:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak No: 40/4 MTK Plaza PK:34774 Ümraniye / İstanbul / TURKEY

TELEFON:

+90 216 441 62 26

FAKS:

+90 216 441 62 27

İletişim formu için tıklayın.

MAAN IN MEDIA

Atamızı Saygıyla ve Özlemle Anıyoruz

Vefatının 80. yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Büyük Önder Gazi Musta...

Read more

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Cumhuriyet kendi kaderini özgürce tayin etmek isteyen ve bunun için bedel ödeyebilen toplumların hakk...

Read more

MAAN PROJECTS