Vakumlu Panel Taşımada ve Montajında Tek Tercih Aero-Lift Vakumlu Kaldırma Sistemleri

MAAN A.Ş. ve AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri çok farklı sektörlerde sunmuş oldukları uygulamalı çözümlerle çeşitli malzemelerinizi A noktasında B noktasına vakum teknolojisiyle taşınmasında dünyanın önde gelen vakumlu kaldırma sistemi üreticisi ve markası konumundadır. Özellikle son zamanlarda gerek Türkiye’de gerekse de dünya coğrafyasının farklı bölgelerinde yer alan şantiyelerde maksimum iş güvenliğinde işlerin daha hızlı ilerlemesi için şantiyelere özel vakumlu kaldırma sistemleri sıklıkla kullanılmaya başlanmış ve bu noktada en çok tercih edilen vakumlu kaldırma cihazları markası AERO-LIFT olmuştur.

AERO-LIFT ve MAAN vakumlu kaldırma sistemleri cephe giydirme ‘’Cladding“ projelerinde sunmuş olduğu vakumlu panel taşıyıcı çeşitliliğiyle işinize en uygun cihazı sizler için özel olarak üretebilmektedir. AERO-LIFT vakumlu kaldırma sistemleri vakumla panel taşıma ve montajı cihazları ve vakumlu cam kaldırma ve taşıma cihazları olarak ; CLAD-BOY , CLAD-MAN , CLAD-TURN , CLAD-BOY 2.0 , CLAD-BOARD , CLAD-TEC ve CLAD-LIFT serileriyle sizlere geniş ürün yelpazesinden hizmet vermektedir. Sunmuş olduğumuz en son teknolojik vakumlu kaldırma sistemlerimizle malzemelerinizi şantiye sahalarında yatay , dikey , döndürmeli ve çevirmeli olacak şekilde malzemelerinizde uygulayabilirsiniz.

Üretim süreçlerimizin temel prensibini oluşturan en son teknolojik vakum komponentlerini bir araya getirmenin tüm unsurlarını , şantiyelere özel üretilen akıllı vakumlu kaldırma sistemlerimizde görebilirsiniz. Sandvic panellerin , trapez sacların , çatı panellerinin , cephe panellerinin vakumla taşınması ve montajında yüzeye en uygun vakum vantuzlarını seçerek ürünlerinizin zarar görmeden kusursuz bir şekilde vakumla taşınmasında sizlerin en büyük yardımcı olmaktayız. Ayrıca vakumlu kaldırma cihazlarımıza entegre çift devreli vakum hattımız ve akıllı uyarı sistemimizle (DIN EN 13115) vakum kaldırma sistemlerine yeni bir boyut getirerek sizlerin şantiye alanlarında maksimum güvenliğini sağlamaktayız.

MAAN BASINDA

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun !

Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram dileriz.Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun. 

devamı

18 Mart Çanakkale Zaferi'inin 109. Yılınd...

Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümünde; başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olm...

devamı

MAAN PROJELERİ