Vakumlu Kaldırma Sistemleri

Vakumlu kaldırma sistemleri konusunda değişimin öncüsü olan Aero-Lift vakumlu kaldırma ve taşıma sistemleri Türkiye’deki faaliyetlerine Maan A.Ş. ile sürekli büyüyerek devam etmektedir. Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri Türkiye resmi distribütörü Maan A.Ş. ile pazar payını arttırmakla birlikte kusursuz Alman kalitesinin tüm detaylarını Türkiye ve komşu ülkelere tanıtımında öncü rol almaktadır.

Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri Maan A.Ş. ile katılmış olduğu ilk Türkiye fuarı Maktek 2018’de yeni ürünlerini tanıtarak Türk Sanayicilerin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Fuarda tanıtılan endüstri 4.0 üretim prensibiyle üretilen vakumlu kaldırma sistemleri innovatif bakış açısıyla hemen hemen tüm sektör kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Maktek fuarında tanıtılan vakumlu kaldırma aparatları otoritereler tarafından tam not alarak iş güvenliği ve verimlilik açısından en güvenilir vakumlu kaldırma sistemleri olarak adında sıkça söz ettireceğe benzemektedir.

Fuar katılımlarına hız kesmeden devam eden Maan A.Ş ve Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen Euroblech 2018 fuarında da yeni nesil vakumlu kaldırma sistemlerini tanıtarak tüm dünyaya vakumlu kaldırma cihazları konusundaki iddiasını bir kez daha kanıtlamış ve rakiplerinin saygısını kazanmıştır. Tanıtılan vakumlu kaldırma sistemleri sadece iş güvenliği değil aynı zamanda estetik dokunuşlarla dizayn edilen en yeni vakumlu kaldırma sistemleri olarakta ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Maan A.Ş. vakumlu kaldırma sistemleri konusundaki tanıtımlarını sadece fuarlarda değil düzenlemiş olduğu workshoplarla üniversitelerde de devam etmektedir. Düzenlenen panel ve workshoplarla üniversite öğrencilerine tanıtılan vakumlu kaldırma sistemleri öğrencilerin iş hayatına atıldıktan sonra üretim süreçlerini nasıl optimal bir hale getireceği , verimliliği ve iş güvenliği nasıl arttıracakları konusunda rehberlik görevini üstlenmiştir. Tanıtılan vakumlu kaldırma sistemleri ve vakum komponentleriyle üniversite öğrencileri sıkça deneme yapma ve inceleme fırsatını elde ederek vakumlu kaldırma sistemleri konusunda son derece etkin fikir sahibi olma fırsatı elde etmiştir.

Maan A.Ş. düzenli olarak düzenlemiş olduğu müşteri etkinlikleriyle ve müşteri buluşmalarıyla vakumlu kaldırma sistemleri konusunda sürekli yenilenen ihtiyaçları gözlemleme ve gelen feedbacklerle ihtiyaçlara daha iyi cevap vererek en etkin vakumlu kaldırma sistemleri olma hedefleri konusunda sağlam adımlarla ilerlemekte ve Türk sanayisinde adından sıkça söz ettiren vakumlu kaldırma sistemleri olmayı kendine hedef edinmiştir.

MAAN BASINDA

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun !

Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram dileriz.Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun. 

devamı

18 Mart Çanakkale Zaferi'inin 109. Yılınd...

Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümünde; başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olm...

devamı

MAAN PROJELERİ