Vakumlu Kaldırma Sistemlerinde Doğru Tercih Maan

Türkiye’nin önde gelen vakumlu kaldırma sistemleri tedarikçisi MAAN doğru vakumlu kaldırıcı tercihlerinde son kullanıcılar için sunmuş olduğu farkındalık yaratan çalışmalarıyla sektöre yeni bir bakış açısı getirmektedir.

30 yıllık vakumlu kaldırma geçmişine ve tecrübesinde sahip olan Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri sektöre sunmuş olduğu çok yönlü vakumlu taşıma sistemleriyle hemen hemen tüm sektörel ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Almanya üretim ve Endüstri 4.0 esaslarıyla üretilen tek vakumlu kaldırma sistemleri olarak ön plana çıkan Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleri Türkiye’deki faaliyetlerine Maan A.Ş. ile büyüyerek devam etmektedir.

Aero-Lift vakumlu kaldırma cihazları Türkiye resmi distribütörü Maan Türkiye’deki akıllı fabrika dönüşümlerinin temel taşı olan Endüstri 4.0 yatırımlarında Türk Sanayisinin en büyük destekçisi olmaktadır. Maan sunmuş olduğu tamamlayıcı vakum komponentleri , vakum bileşenleri , vakum pompaları , vakum üreteçleri, işe uygun vakum vantuzları ve otomasyona tamamen uygun vakumlu kaldırma sistemleriyle üretim süreçlerini daha verimli ve güvenilir hale getirmektedir.

Maan otomasyona sunulan akıllı vakum sistemlerinin yanında manuel kullanımlı vakumlu kaldırma aparatları ile geniş kapsamlı çözümler sunabilmektedir. Sac levha taşıma süreçlerinde vakumla sac kaldırma , mermer plaka taşıma süreçlerine vakumlu mermer kaldırma , sandviç panel kaldırma çözümlerinde vakumla panel kaldırma cihazları , cam pencerelerin taşımasında vakumlu cam taşıyıcı aparatlar , ahşap sektöründe vakumlu ahşap mdf levha taşıyıcılarla çok yönlü işe uygun vakumlu kaldırma sistemleri sunulabilmektedir. Ayrıca vakum hortumlu kaldırıcılarla çuvallarınızı , karton kutularınız , bidonlarınız , aklınıza gelebilecek herhangi bir iş parçasını yada ürünlerinizi en ergonomik şekilde Aero-Lift vakumlu kaldırma sistemleriyle taşıyabilirsiniz.

MAAN BASINDA

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun !

Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram dileriz.Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun. 

devamı

18 Mart Çanakkale Zaferi'inin 109. Yılınd...

Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümünde; başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olm...

devamı

MAAN PROJELERİ